close
تبلیغات در اینترنت
33ترفند جالب یاهو مسنجر _ ترفند های کاربردی یاهو مسنجر
loading...

بیست ابزار|20بیست گراف,ابزار وب,فتوشاپ,اموزش فتوشاپ,

X ::33ترفند یاهو مسنجر:: X حذف کامل ID و ایمیل در Yahoo X Offline همیشگی X عضويتي آسان در سايت ياهو X چگونه افراد را بدون اینکه خودشان متوجه شوند add کنیم X چگو

محل بنر دوستان و تبادل بنر
به بیست ابزار خوش آمديد..
لاو77مهدی احمدوند

تبلیغات در سایت بیست ابزار
آخرین ارسال های انجمن

33ترفند جالب یاهو مسنجر _ ترفند های کاربردی یاهو مسنجر

بیست ابزار بازدید : 176 سه شنبه 14 مرداد 1393 نظرات ()

33ترفند یاهو مسنجر

 

 

 

 

 

::33ترفند یاهو مسنجر::

 

 

 

حذف کامل ID و ایمیل در Yahoo


این ترفند مربوط میشه به پاک کردن اکانت سرویس ایمیل یاهو. ممکنه که تا حالا براتون پیش اومده باشه که بخواهید به واسطه ساختن یک اکانت ایمیل جدید ، بخواهید ایمیل قبلی خود را پاک کنید.
این امکان تقریبا میشه گفت یکی از امکانات پنهانی یاهو است که به طور آشکارا در اختیار کاربرانش قرار نداده.
برای این کار ابتدا شما باید به این لینک مراجعه کنین :
https://edit.yahoo.com/config/delete_user
وقتی که بروی این لینک کلیک می کنید .وارد یکی از صفحه های سایت یاهو میشوید،سپس در این صفحه نام USER و PASSWORD ایمیل خود را که می خواهید پاک شود را وارد کنید سپس وارد صفحه دیگه ایی میشید،در این صفحه هم در قسمت پایینش دوباره یوزر و پسوردتون رو وارد کنید،اکنون بروی کلید YES و یا همون Terminate this Account کلیک کنید.

نکته : بدین ترتیب ایمیل شما به طور کامل از روی سرور یاهو پاک میشه و هیچ راه برگشتی هم نداره.

 

 

 


 

Offline همیشگی

با استفاده از این ترفندی که هم اکنون به شما آموزش میدهیم می توانید برای هر یک از اشخاص موجود در لیست دوستانتان یک نوع وضعیت را تعریف کنید برای مثال هنگامی که شما on می شوید شخصی شما را به صورت آفلاین ببینید و بقیه شما را به همان صورتی هستید یعنی آنلاین ببینند.
برای این کار روی ID اون شخص راست کلیک می کنیم و بر روی گزینه Stealth Setting (گزینه سوم ) کلیک می کنیم . این پنجره ۳ انتخاب دارد .

 برای  اینکه  شخص  مورد  نظر ( کسی که روش راست کلیک کردیم ) شما رو Ofline ببیند گزینه سوم یعنی Permanently ofline را انتخاب می کنیم . برای اینکه به حالت اول یعنی Online شود از همان پنجره گزینه اول یعنی Online را انتخاب می کنیم.

 


 

 

 

 

عضويتي آسان در سايت ياهو


همانطور كه مي دانيد جهت عضويت در سايت ياهو و ساخت يك ايميل جديد احتياج به انتخاب كردن كشور است. از آن جايي كه به دليل  تحريم  ايران  توسط ياهو  نام ايران  از ليست كشور ها حذف شده است و همچنين از آن جايي كه براي انتخاب كردن هر كشور ديگر نياز به زيپ كد اصلي آن كشور است و اكثرا زيپ كد كشور ها را نمي دانيم در اينجا ترفندي را اشاره مي كنيم كه مي توانيد به راحتي بدون وارد كردن زيپ كد يك كشور براي خود ايميل جديدي در ياهو ثبت كنيد.

بدين منظور تنها كافي است از نام كشور و يا ايالتي استفاده كنيد كه به دلايل مختلف استفاده از آن ها احتياج به وارد كردن زيپ كد ندارد. با اين كار مي توانيد بدون هيچ دغدغه اي به راحتي در سايت ياهو عضو شويد. در تصوير زير نام چند كشور و ايالتي كه احتياج به زيپ كد ندارد ذكر شده است.

 

 


چگونه افراد را بدون اینکه خودشان متوجه شوند

 add کنیم


برای اینکه شما بتوانید فردی را بدون اینکه خودش متوجه شود به لیست دوستان اضافه کنید احتیاج به برنامه ی  buddy manager  دارید. که در زیر به آموزش آن می پردازیم.

1-ابتدا ID و Password خود را در قسمت Yahoo ID و Password برنامه بنویسید و دکمه Login را فشار دهید تا از طریق برنامه به ID شما Login شود.

2-ID کسی را که می خواهید Add کنید و شخص متوجه نشود که شما او را Add کرده اید در قسمت Friends ID بنویسید و دکمه ی Add را فشار دهید.

بعد از انجام این کارها فرد مورد نظر در لیست دوستان شما Add خواهد شد بدون اینکه خودش متوجه شود.

 

 

 


چگونه ميشه محدوديت تايپ رو در ياهو مسنجراز بين برد؟


اين كار بصورت ۱۰۰٪ امكان پذير نيست ولي ميتونيد با زدن يك حقه کوچيک به ياهو درحدود ۲۰سطر متن تايپ كنيد براي اين كار:
۱-وارد ياهو مسنجر شده و با آي دي خودتون Sign In كنيد.
۲-روي  New  Status  Messege  كليك كنيد.
۳-پس از نوشتن متني (تا حدي كه سطر اول پر شود) به جاي ok يا Enter دكمه:
Ctrl+ Enter رو همزمان با هم فشار دهيد تا به سطر بعدي برويد . در اين سطر هم متني تايپ كنيد و به همين ترتيب ميتوانيد تا ۲۰ سطر ادامه دهيد ولي به اين نكته توجه كنيد كه كل متن در ياهو مسنجر نشان داده نميشود و براي ديدن آن بايد موس را روي ايدي خودتون چند لحظه نگه داريد تا كل متن نشان دادهشود .

 

 

 


پيشگيري از دريافت ايميلهاي تبليغاتي

 با استفاده از ايميل هاي موقت


به طور حتم شما نيز ، يك آدرس پست الكترونيكي (ايميل) داريد .
اگر به خاطر داشته باشيد ، هنگامي كه به تازگي ايميل خود را ايجاد كرده بوديد تنها ايميلهاي دوستان وآشنايان خود را دريافت مي كرديد ولي به مرور ايميلهاي تبليغاتي فراواني برايتان ارسال مي شود . به طوري كه شايد روزانه دهها يا صدها ايميل اسپم و تبليغاتي برايتان ارسال مي شود .
آيا مي دانيد يكي از مهمترين دلايل دريافت ايميلهاي تبليغاتي
، انتشار ايميل خود در سايتهاي متفرقه و نامطمئن است ؟
خيلي ها نمي دانند چرا هر روزه تعداد زيادي ايميل تبليغاتي و يا ايميل هاي Spam دريافت مي كنند . با اينكه سرويس دهنده هاي ايميل تا حد زيادي جلوي ارسال هرزنامه ها و ايميل هاي تبليغاتي را گرفته اند و مثلا در ياهو و جي ميل بسياري از اين ايميلها به صورت اتوماتيك در بخش Spam نگهداري مي شوند . اما باز هم تعدادي ايميل تبليغاتي هميشه در Inbox شما به چشم مي خورد .
بسياري از شركتها ايميلهاي كاربران خود را در اختيار شركتهاي تبليغاتي مي گذارند و از اين راه كسب درآمد مي كنند !
مي پرسيد شركتهاي مختلف چگونه ايميل هاي شما را بدست مي آورند ؟
ساده است …. هنگام ثبت نام در سايت مربوط ايميل خود را وارد كرده ايد …
حتما خواهيد گفت كه وارد كردن ايميل معتبر در هنگام ثبت نام اجباري است …
عجله نكنيد !
پس راه حل چيست ؟
قصد داريم اين بار به معرفي ۲ دوسايت بپردازيم كه با استفاده از آنها قادريد تا يك ايميل موقت داشته باشيد . كافي است اين ايميل را هنگام ثبت نام در سايتها وارد كنيد و پس از اتمام مراحل ثبت نام آن ايميل را فراموش كنيد .
پيشنهاد ما استفاده ازسايتهاي زير است :

http://www.dodgeit.com

www.۱۰minutemail.com

كه در ادامه به توضيح بيشتر در مورد هر كدام مي پردازيم
استفاده از سايت  dodgeit  بسيار ساده است . در فرمي كه قصد داريد ايميل خود را وارد كنيد يك شناسه به انتخاب خود برگزينيد

 و تايپ كنيد مثلا IRAN@dodgeit.com و يا TEHRAN@dodgeit.com و يا هر چيز ديگر كه دوست داريد و مراحل ثبت نام را كامل كنيد .
حال كافي است به آدرس : www.dodgeit.com مراجعه كرده و سپس شناسه اي كه انتخاب كرده بوديد را وارد كرده و بدون نياز به كلمه عبور وارد ايميل خود شويد و مثلا لينكي كه از طرف سايتي كه قصد ثبت نام در آن داشته ايد را مشاهده كنيد .
چند نكته در مورد استفاده از http://www.dodgeit.com/
»» از شناسه هاي كاربري همانند admin و …. استفاده نكنيد .. اينگونه شناسه هاي داراي كلمه عبور مي باشند و شما قادر نيستيد وارد آن شويد … پيشنهاد مي كنيم قبل از استفاده از هر شناسه كاربري از اين مسئله كه آن شناسه داراي كلمه عبور نباشد ، را تست كنيد .
»» مزيت بسيار خوب اين سايت پشتيباني از فيد هست … يعني شما به راحتي مي تونيد آدرس RSS ايميل خود را به يكي از feed reader ها بدهيد و بدون نياز به مراجعه به سايت از ايميلهاي جديد باخبر شويد .
»» اگه كارت اعتباري داريد مي تونيد ايميل خود را بخريد و براي آن كلمه عبور قرار دهيد . (البته ما اين كار را پيشنهاد نمي كنم … مطمئنا سرويسهاي مجاني گوگل (جي ميل) بهتر از آن است .
»» چند ماهي است كه ايميل هاي دريافتي با كمي تاخير دريافت مي شود . مثلا فرض كنيد هم اكنون يك ايميل به آدرس IRAN@dodgeit.com مي فرستيد … اگر هم اكنون به ايميل خود مراجعه كنيد ايميل جديدي نخواهيد يافت ! معمولا بايد چيزي حدود ۱۵ الي ۳۰ دقيقه منتظر بمانيد … اين تنها اشكال اين سايت است .
»» هر چند روز يكبار سايت ايميلهاي قديمي موجود در Inbox شما را حذف مي كند و شما قادر به حذف ايميلها به صورت دستي نمي باشيد .
و اما سايت دوم …
www.۱۰minutemail.com
همانطور كه از نام آن بر مي آيد ، اين سايت يك ايميل موقتي و ۱۰ دقيقه اي به شما اختصاص مي دهد .
ابتدا به سايت
www.۱۰minutemail.com
مراجعه كنيد .
در سمت چپ اين سايت به دنبال گزينه اي با نامGet my ۱۰ Minute Mail e-mail address باشيد و بر روي آن كليك كنيد .
در اين صورت ، سايت يك ايميل تصادفي براي شما مي سازد . چيزي شبيه اين :
mail۳۱۴۸۷۶۲@gorillaswithdirtyarmpits.com
(اين صفحه را نببنديد)
حال كافي است ايميل فوق را در فرمي كه كه قصد ثبت نام داريد وارد كنيد .
سپس مجددا به صفحه اي كه ايميل در آن ساخته شده بود مراجعه كرده و يكبار صفحه رو Refresh كنيد . (ايميل ارسال شده رو خواهيد ديد و حتي قادريد اون رو Replay كنيد )
توجه داشته باشيد ايميلهاي اين سايت تنها براي ۱۰ دقيقه پايدار است و پس از آن حذف مي شوند .
از اين سايتهاي علاوه بر پيشگيري از ايميلهاي اسپم مي توانيد براي ثبت نام در يك سايت با ايميلهاي متفاوت نيز استفاده كنيد .
فرض كنيد قصد داريد در يك سايت با چند User ثبت نام كنيد ، از انجايي كه سايتها براي هر ثبت نام يك ايميل مجزا طلب مي كنند . با استفاده از اين دو سايت مي توانيد تعداد نامحدودي User در سايت مورد نظر خود ايجاد كنيد .

 

 

 


چگونه ایمیل خود را از دید اسپم ها پنهان کنیم

ایمیل اسپمرها ( email spamer ) چگونه کار میکنند ؟

همان‌طور که میدانید تمامی آدرسهای ایمیل از دو کاراکتر یا علامت @ و . تشکیل شده اند مانند email@ gmail.com که ماهیت یک آدرس ایمیل را مشخص میکند. ربات های جستجوگر اسپمر ها هم از این ویژگی به نفع خودشان استفاده کرده و با جستجو در سورس صفحات وب و پیدا کردن علامت @ ، عبارات دو طرف آن را می دزدند و آن را بعنوان یک آدرس ایمیل فعال ثبت در بانک اطلاعاتی خود ثبت میکنند . به همین سادگی !
چگونه آدرس ایمیل خود را در دسترس کاربران واقعی قرار دهیم ولی از دید اسپمر ها پنهان کنیم ؟
برای اینکار تنها کافیست که با استفاده از ترفندهای مختلف ظاهر عمومی آدرس های ایمیل را تغییر دهیم بطوری که موتورهای جستجوگر اسپم متوجه آن نشوند ولی در عوض برای کاربران واقعی قابل استفاده باشد.

عوض کردن علامت at (@) و dot (.) :

یکی از ساده‌ترین و پرکاربردترین راه های مقابله با اسپم ها عوض کردن دو کاراکتر @ و . (dot) است.

emaill AT gmail  DOT com
email (at) gmail.com
email@ gmail.com
email_ AT _gmail _DOT _com

 

 

 

 


دسترسي آسان به همه قسمت هاي ياهو!

 

براي مراجعه به بخش هاي مختلف ياهو! همچون Yahoo! Mail و Yahoo! Photos و يا Yahoo! Movies و… كافي است فقط نام بخش مربوطه را يه همراه علامت تعجب (!) در كادر جستجو ياهو! ذكر كرده و سپس دكمه Search را كليك كنيد يا كليد Enter را بزنيد. جالب تر اين جاست كه اين كادر جستجو ياهو! در هر كجا مي تواند باشد (در كادر جستجوي پيغام رسان ياهو و يا نوار ابزار ياهو!). براي مثال براي مراجعه به سرويس پست الكترونيك ياهو! ( Yahoo! Mail ) مي توان در كادر جستجو عبارت !Mail را وارد كرد و ادامه ماجرا…

 

 

 

 

 


يك ترفند بسيار جالب در سايت ياهو !


قصد داریم یک ترفند بسیار جالب و بامزه را به شما معرفی کنیم که به صورت مخفی در سایت یاهو وجود دارد. پیشنهاد میکنیم این ترفند را حتما تست کنید و لذت ببرید.

اکنون نحوه اجرای ترفند:
ابتدا پیش از هر کاری Speaker های سیستم خود را روشن کنید .
حالا به صفحه اصلی سایت یاهو بروید. (www.Yahoo.com)
اجازه بدهید تا صفحه به طور کامل لود شود
اکنون به لوگوی قرمز رنگ یاهو در بالای صفحه سمت چپ توجه کنید.
حالا روی علامت تعجب موجود روی لوگو کلیک کنید!
یاهوووووووووووووووووووووو

 

قرار دادن عکس در بک گراند yahoo masenger


 عكسی رو كه ميخواهيد استفاده كنيد به فرمت BMP در بياريد.

اسمه عكس را به background تغيير نام بدين.

 عكسو به جايی كه ياهو رو نصب كردين به آدرس زير كپی كنيد:

C:Program FilesYahoo!Messengerskinscustom

 حالا كانكت شين و اين كارهايی كه نوشته شده به ترتيب انجام بديد:

 yahoo   messenger _login_ privacy  setting _appearance

 بعد از انجام اين مراحل در صفحه جديدی كه باز ميشه بايد روبروی (كارنت سيم) اين گزينه رو انتخاب كنيد  Current Theme :Custom

 حالا ميتونيد كارو تموم كنيد  Apply _ ok.

 

 

 

 

 


ا ستفاده بیشتر از کارت اینترنت


حالا نوبت به اين مي رسه يادتون بدم که چه جوري از يه کارت دو ساعته 2 تا 32 هفته استفاده کنيد البته اين کار دو مشکل داره
يکي اينکه راه خيلي مطمئني نيست البته عمل مي کنه
دوم اينکه فقط براي کارت هايي امکان پذيره که محدوديت زماني نداشته باشه
راستي اگر اين ترفند را انجام داديد ديگه زنگ نزنيد به خدمات دهنده چون متوجه ميشوند و جلوي کار شمارا مي گيرند
البته نا گفته نماند که اين کار از نظر شرعي حرام است و عواقف و گناهش به عهده خودتون است و من هيچ مسئوليتي را قبول نمي کنم
 براي اين کار به اين گونه عمل مي کنيم:

start=====run====system.ini

بعد دنبال اين گزينه بگرديد [386enh] سپس جلوي enh  رو پاک کنيد واينتر بزنيد واينا رو اضافه کن:
[386enh

Com0@00 Irq0000@0 Buffer=1024

@ number = ( 3,1,4,1,5,9)

@ letters = ( " this", " is ", "a" , "test" )

$word , $ anther - word - ) = ( " one " , "two" )

woafont=dosapp.FON]

 

 

 

 


آیا در لیست دوستم هستم یا نه؟


وقتی با یک نفر Chat می کنید از کجا می فهمید طرف مقابل شما را در لیست خود Add کرده است یانه؟ کافی است به طرف مقابل یک PM بدهیم و هنگامی که جواب طرف مقابل رسید به بالای پنجره  مخصوص PM نگاه کنید. دو حالت ممکن است رخ دهد:

۱.اگر طرف مقابل شما را در لیستش نداشته باشد، در بالای صفحه به صورت زیر اسم ها را مشاهده خواهیم کرد: Yahoo Send ID Instant Messenger در این صورت می بینید که بین ID دوست شما و Instant Messenger فقط یک خط وجود دارد که این نشان می دهد که طرف مقابل شما را Add نکرده است.

۲.اگر بین ID دوست شما و Instant Messenger دو خط دیده شود مانند: Yahoo Send ID…Instant Messenger در این صورت ID شما در لیست دوستان تان وجود دارد.

 

 

 

 


ID یاهو خود را از حالت قفل در آورید


ساختار سایت یاهو به گونه ای بنا شده است که در صورتی که شما 32 بار پسورد یک آیدی را غلط وارد کنید آن آیدی تا 24 ساعت قفل میشود و به هیچ عنوان به امکان لوگین به آن وجود نداد. در این ترفند قصد داریم تا با استفاده از خود سایت یاهو این محدودیت زمانی را از بین ببریم و آیدی خودمان را که قفل شده است را از حالت قفل خارج نماییم. دقت فرمایید که آیدی باید برای خودمان باشد چرا که نیاز به وارد کردن پسورد آیدی است.

برای این کار:
کافی است که به نشانی زیر در سایت یاهو مراجعه کنید:
http://login.yahoo.com/config/login?.redir=ORION

حالا یوزر و پسورد آیدی مربوطه را وارد نمایید و روی دکمه Sign In کلیک کنید.

 

 

 

 


حل مشکل لوگین کردن به یاهو مسنجر

ممکن است این مشکل برای شما نیز پیش آمده باشد. هنگامی که قصد لوگین شدن به یاهو مسنجر را دارید این اتفاق نمی افتد. این مسئله میتوان به دلیل سرعت پایین ISP شما و یا دلایل نرم افزاری دیگر باشد. با استفاده از این ترفند میتوانید این مشکل را رفع کنید و به یاهو مسنجر لوگین کنید.


بدین منظور:
از منوی بالای یاهو مسنجر و از قسمت Messenger به Connection Prefrernces بروید.
سپس از قسمت Connection تیک گزینه Firewall را بزنید.
در صورتی که مشکل حل نشد ، در همان قسمت تیک گزینه Use Proxies را زده و سپس Enable HTTP Proxy را فعال کنید و سپس این کدها را وارد کنید:
در قسمت Server Name عدد 103.135.251.193 را وارد کرده و در قسمت Server Port عدد 8080 را تایپ نمایید.
در پایان OK را زده و مجددأ لوگین کنید.

 

 

 

 


انتقال Add list ها از یک ID به ID دیگر


در ورژنهای قبلی یاهو مسنجر یکی از مشکلات کاربران پس از ساخت ID جدید این بود که تمامی Add list های خودشان را در ID قبلی از دست میدادند. اما در یاهو7 قابلیتی به یاهو مسنجر افزوده شد که به وسیه آن میتوانید تمامی Add های خود را در ID قبلی به ID جدیدی که ساختید انتقال دهید. این عمل به سادگی و با یک ترفند قابل انجام است.

برای این کار:
ابتدا میبایست به ID که لیست دوستانتان در آن است login بشوید.
سپس ID جدید را که میخواهید Add list هایتان را به آن اضافه کنید add کنید.
بعد از add شدن ID جدید بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Send My Messenger List را انتخاب کنید.
در پنجره باز شده ، ID دوستانی را که میخواهید انتقال یابند را تیک زده و بر روی دکمه Finish کلیک کنید.
حال پیغامی را مبنی بر اینکه تعداد مشخصی از دوستانتان به ID جدید انتقال یافته اند مشاهده خواهید کرد.
در مرحله پایانی میبایست با ID که add list را برایش فرستاده اید لوگین بشوید.
به محض ورود با پیغامی روبرو خواهید شد که باید بر  روی View Contacts  کلیک  کرده  تا  ID های فرستاده شده را دریافت کنید.
حال تمامی add list های ID قبل را در ID جدید خود دارید.

 

 

 


چگونه آی دی خود را از هکر پس بگیریم

اگه یه کم حواستون جمع باشه هیچ وقت آیدی تونو  از دست نمیدید اونم خیلی ساده است و اگه ایدیتون هک شده میتونید همین حالا پسوردشو پیدا کنید که بستگی به حواس جمعی خودتون داره همان طور که میدونید در هنگام گرفتن ایدی از شما سوالاتی میشه از جمله
zip code
secret guestion
country
و تاریخ تولد حالا اگه شما موقع ثبت نام اینارو یادتون بمونه اگه حتی کسی پسوردتونو پیدا کنه و عوض کنه شما کافیه به
mail.yahoo.com
برید و روی
forget password
کلیک کنید که همون سوالاتی که در بالا به اونا اشاره شد ازتون میپرسه جواب بدید بعد خود یاهوو پسورد ایدی شما رو عوض میکنه و پسورد جدیدی بهتون میده
یک راه برای بدست آوردن پسورد آیدی
اگر کسی در yahoo messenger ,یک بار ID ,PASSWORD خود را درست وارد کند و بعد sing out و یا disconnect کند وبعد messenger را نبندد می توان password او را از registry همان computer می توان به دست آورد پس برای این کار:
ابتدا وارد start و بعد وارد run شوید.
سپس در صفحه ای که باز می شود تایپ کنید: regedit و سپس enter را زده.
بعد که وارد registry شدیم adress های زیر را دنبال کنید:

HKEY_CURRENT_USER

Software

Yahoo

Pager

و بعد در پنجره سمت راست بر روی گزینه Save Password دو بار کلیک کنید
و در صفحه ای که باز میشود 0 را به 100 تغییر دهید در این صورت
password و id کسی که قبلاٌ وارد شده در در messenger میماند سپس وارد yahoo
messenger شوید و بعد واردlogin شوید و با کمال تعجب خواهید دید
که .....
اخر کار دو باره 100 را به0 تغییر بدید

وارد شدن با چند ID متفاوت در Yahoo Messenger

start/run/regedit
:HKEY_CURRENT_ USER --------> Software --->yahoo ----->pager---->
right click روی test وبعد new Dword value
به نام:Plural
به مقدار 1 و Decimal

 

 

 

 


بالا بردن سرعت کامپیوتر

با کاهش دادن فضای اشغال شده یاهو مسنجر در رم

در هر ورژن جدیدی که از یاهو مسنجر عرضه میشود ، این نرم افزار مقدار فضای بیشتری از رم را اشغال میکند. این اشغال کردن فضای رم باعث کندی بسیار زیاد سرعت کامپیوتر میشود. در این ترفند قصد داریم 3 روش بسیار عالی را به شما معرفی کنیم که با بهره گیری از آنها میتوانید این میزان فضای اشغالی را بکاهید و در نتیجه سرعت کار با کامپیوتر را بالا ببرید. به طور طبیعی یاهو مسنجر 41,164K از فضای رم را استفاده میکند.

1- پاک کردن پلاگین های اضافی
مطمئنأ هر کاربری از پلاگین های نصب شده به طور پیش فرض بر روی یاهو مسنجر استفاده نمیکند. این پلاگینها مقدار زیادی از فضای رم را اشغال میکنند. برای پاک کردن پلاگین های اضافی ، به یاهو مسنجر لوگین کنید. سپس از منوی Actions روی Choose a Plugin کلیک کنید. در پنجره Plug-ins Manager که برای شما باز میشود به تب My Plug-ins بروید. صبر کنید تا پلاگین های نصب شده لود شوند. اکنون میتوانید این پلاگین ها را ببینید و در صورت تمایل روی علامت سطل آشغال کنار هر پلاگین کلیک کنید تا پلاگین پاک شود.

2- پاک کردن تبلیغات یاهو مسنجر
هنگامی که وارد چت رومهای مختلف و همین طور خود صفحه یاهو مسنجر وارد میشوید تبلیغات تجاری مختلف مقدار فضایی از رم و همین طور پهنای باند اینترنت شما را اشغال میکنند. پپیشنهاد میکنم این تبلیغات را پاک نمایید. برای پاک کردن تبلیغات یاهو ، میبایست نرم افزار کوچکی به نام   Y.addsRemover را نصب کنید.

سپس از حالت فشرده خارجش کرده و فایل Y.addsRemover-By-Tarfandestan.com.exe را اجرا کنید. اکنون میتوانید در برنامه ، تبلیغات قسمتهای مختلف یاهو را پاک کنید. پیشنهاد میشود دکمه Select All را بزنید تا تمامی تبلیغات انتخاب شوند. در پایان برای پاک کردن تبلیغات روی دکمه Remove Selected Ads کلیک کنید.

3- استفاده از پوسته Classic
ممکن است شما پوسته یاهو مسنجر را از حالت پیش فرض تغییر داده باشید. این کار باعث سنگین شدن یاهو و اشغال فضایی از رم میشود. پیشنهاد میشود از همان پوسته سبک Classic استفاده کنید. برای این کار پس از لوگین به یاهو مسنجر ، از منوی Messenger روی Change Skin کلیک کنید. اکنون میتوانید پوسته Classic را انتخاب کرده و روی OK کلیک کنید.

 

 

 

 


تقويت صداي Voice Chat در ياهو مسنجر

مطمئنأ در صورتي که شما به چت کردن علاقه مند باشيد تاکنون به روم هاي ياهو مسنجر سرک کشيده ايد. يکي از قابليتهايي که در ياهو وجود دارد Voice Chat است ، بدين شکل که افراد ميتوانند در روم هاي ياهو از طريق ميکروفون با يکديگر صحبت کنند و صداي خود را در روم پخش کنند.

اما يکي از مشکلاتي که در اين باره وجود قطع و وصلي مکرر صدا و در نتيجه آزار شونده است. در اين ترفند قصد داريم روشي ساده را به شما معرفي کنيم که ميتوانيد با استفاده از آن به طور نسبي صدايي را که در ياهو مسنجر از جانب گوينده ميشنويد تقويت کنيد.
براي اين کار:
کافي است پس از ورود به يکي از چت روم هاي ياهو ، هنگامي که گوينده مشغول صحبت کردن است به صورت متوالي کليد Space را فشار دهيد. صدا به طور نسبي تقويت ميشود.

 

 

 

 


تنظیمات پروفایل شخصی در یاهو مسنجر

در یاهو مسنجر هر شخص می تواند یک پروفایل شخصی یا شناسنامه اینترنتی داشته باشد به صورت یک صفحه از وب.
برای تنظیم پروفایلتان در یاهو بصورت زیر عمل کنید :
از منوی Messenger گزینه My profiles را انتخاب کنید در کادر باز شده ID خود را که بصورت لینک متنی مشاهده می شود کلیک کنید در این هنگام برنامه IE باز شده و صفحه شناسنامه اینترنتی شما را نمایش می دهد.در صفحه باز شده لینک Editرا کلیک کنید. اکنون در صفحه باز شده گزینه هایی ارائه گردیده است که میتوانید هر کدام از قسمت های پرو فایل را بصورت جداگانه ویرایش کنید .پس دکمهEdit Profile Information را کلیک کنید.
برای پر کردن فرمی که در اختیار شما قرار می گیردبصورت زیر عمل کنید:
در قسمت Real Name نام واقعی خود را در صورت تمایل وارد کنید
در قسمت Nickname نام مستعار خود را وارد کنید
در قسمت Location نام کشور و در صورت تمایل شهر خود را وارد کنید
در قسمت Age سن خود را وارد کنید
در قسمت Gender جنسیت خودرا وارد کنید
در قسمت Marital Status وضعیت تاهل خود را مشخص کنید
در قسمت Occupation شغل خود را وارد کنید
اگر از چند آدرس پستی استفاده می کنید در قسمت Email Address یکی را انتخاب کنید
اگر می خواهید آدرس پستی شما نمایش یابد Yes!Displye my email …. را انتخاب کنید
در قسمت Hobbies فعالیت های مورد علاقه خود را وارد کنید
در قسمت Latest News آخرین اخبار در مورد خود را بنویسید
در قسمت Favorite Quote یک نقل قول جالب توجه را در صورت تمایل تایپ کنید.
اگر صفحه خانگی دارید آدرس آن را در قسمتHome Page وارد کنید.
در صورت تمایل می توانید در بخش هایCool Link 1 ,2,3 آدرس سایت هایی را که به آنها بیشتر سر می زنید یا قصد دارید تا آ نها را به دیگران معرفی کنید وارد نمایید
سپس روی Save Changes کلیک کنید حال مجددا" روی Edit در صفحه باز شده کلیک کنید تا پروفایل شما نمایش داده شود برای قرار دادن یک تصویر در شناسنامه اینترنتی خود روی Picture Edit کلیک کنید.در صفحه باز شده آدرس تصویر دلخواه خود را به یاهو معرفی کنید. روی Upload کلیک کنید تا عکس در پرو فایل بار گذاری شود.

  سپس  به  پرو فایل  خود باز می گردید تا بتوانید تصویر انتخابی را ببینید.در صورت تمایل می توانید یک Theme برای رنگهای پرو فایل خود انتخاب کنید. برای این کار از لینک Change Page Colors استفاده کنید.
اکنون پروفایل شما تکمیل شده است. می توانید برنامه IE را ببندید. برای اینکه پروفایل اینترنتی خود یا دیگران را مشاهده کنید وارد یک اتاق Chat شوید . روی ID مورد نظر راست کلیک کرده و گزینه View Profile را انتخاب کنید...
 

 

 

 


آیا دوست شما بصورت Invisible وارد یاهو مسنجر شده؟

وقتی دوست شما بصورت مخفیانه از برنامه یاهو مسنجر استفاده میکند آدمک او خاموش است برای اینکه بفهمید واقعا" بصورت (invisible) در یاهواست بدین صورت عمل نمایید:
بر روی ID مورد نظرکلیک راست کرده سپس
invite to conference/invite
اگر Error داد بدین معنی ست که کاربر مورد نظر در یاهوحضور ندارد در غیر این صورت بصورت Invisible از برنامه یاهو استفاده میکند.

 

 

 

 


فرستادن چندین pm به یک شخص در یک لحظه!

در اینجا می خوام شما رو با ترفندی جالب آشنا کنم که به وسیله اون و در محیط یاهو مسجر و بدون نیاز به برنامه خاصی بتونید شخصی رو بوت کنید و به وسیله اون کاری کنید که سیستم شخص مورد نظر هنگ کنه و در نتیجه از یاهو مسنجر Sign out بشه.

تنها كافيست كه در قسمت :send to در yahoo messenger جلوي id طرف shift رو بگيريد بعد 2 تا + بذاريد مثلا ((++send torbital_boy66)) بعد در قسمت text box (همان قسمتي كه مي نويسيد) برويد و همزمان كليد هاي shift و enter و هر حرفي كه دلتون ميخواد رو بزنيد اين كار بايد خيلي سريع انجام بشه مثلا 30 دفعه پشت سر هم چنين كاري رو كنيد. حالا براي طرف به تعداد دفعاتي كه اين كار ميكنيد صفحه باز ميشه اگر چنين كاري رو بيش از 100 مرتبه انجام بديد ممكن كه كامپيوتر طرف هنگ كنه!!!! اگه بخواهيد ببينيد كه چه اتفاقي براي طرف ميفته ميتونيد id خودتون رو امتحان كنيد

 

 

 


نحوه ساخت پروفایل ( ID مجازی ) در یاهو مسنجر

به طور کلی پروفایل ها 6 آی دی جانبی، آی دی اصلی هستند که شما می توانید پس از ساختن آیدی اصلی اقدام به ساخت این آیدی های مجازی بکنید. قبل از خواندن نحوه ساخت پروفایل به نکات زیر توجه داشته باشید:
1.این پروفایل ها با پروفایل اطلاعات شخصی شما که آن هم در اکانت یاهو شما می باشد اشتباه نشود.
2.شما توسط پروفایل ها قادر به ارسال و دریافت ایمیل نمی باشید.
3.نکته جالب توجه این است که شما می توانید با استفاده از پروفایل وارد آیدی خود شوید. یعنی در قسمت ...Sign in در قسمت Yahoo! ID پروفایل خود و در قسمت پسورد هم، پسورد آی دی اصلی خود را وارد کنید.

برای ساخت پروفایل مراحل زیر را دنبال کنید:

1.در منوی Messenger گزینه ی My Profiles را انتخاب کنید.
با باز شدن صفحه ای کوچکی آی دی اصلی شما و پروفایل هایتان (در صورت وجود) نمایش داده می شود.

2.خب در پایین این کادر کوچک روی دکمه Create/Edit My Profiles کلیک کنید.
خواهید دید که مرورگر شما یک صفحه وب باز می کند.

3.در بالای صفحه روی عبارت Create New Public Profile کلیک کنید.
توجه داشته باشید که اگر شما هر 6 پروفایل را ساخته باشید اجازه ادامه کار به شما داده نمی شود.

4.صفحه ای باز می شود که دارای 3 قسمت اصلی است:

1.نام پروفایلتان: در این قسمت شما نام پروفایلی را که می خواهید ساخته شود را انتخاب می کنید.
در این قسمت باید به نکات زیر توجه داشته باشید:
• عبارت انتخاب شده توسط شما باید بدون فاصله باشد.
• عبارت انتخاب شده توسط شما باید با حرف شروع شوند.
• عبارت انتخاب شده توسط شما باید با حروف کوچک باشند.
• در نام انتخابی توسط شما نباید از سمبل ها استفاده شده باشد.

2.مشخصات پروفایلتان: در این قسمت شما به مانند مراحل ساخت آی دی های اصلی، مشخصات
پروفایل را از قبیل: نام، نام مختصر، محل، سن و ... وارد می کنید.

3.تنظیمات نمایش: که شامل سه گزینه می باشد:
Adult Content: مشخصات پروفایل شما تنها برای عده خاصی نمایش داده می شود.
Directory Listing: پروفایل شما به
لیست دایرکتری اعضای یاهو افزوده می شود.
Member Since: در قسمت مشخصات پروفایل شما زمانی که این پروفایل ساخته شده است را نمایش می دهد.

5.در ادامه روی عبارت Create Profile کلیک کنید تا پروفایل شما ساخته شود.
توجه داشته باشید که اگر نام انتخابی شما قبلا مورد استفاده قرار گرفته باشد باید مراحل قسمت 4 را دوباره تکرار کنید.

6.اگر نام انتخابی شما مورد قبول واقع شود صفحه ای نمایش داده می شود که نشانگر افزوده شدن پروفایل جدید است. همچنین شما در این صفحه می توانید این پروفایل را پاک کنید یا در اطلاعاتی که قبلا برای این پروفایل وارد کرده اید تغییراتی بدهید.

7.در آخر باید در یاهو مسنجر Sign Out کنید و دوباره وارد شوید.
پس از انجام این کار در قسمت My Profiles پروفایل جدید شما نمایش داده می شود. همچنین شما در این قسمت می توانید پروفایل مورد نظرتان را غیر فعال کنید.

 

Yahoo Briefcase يا همان کيف دستي ياهو محلي براي ذخيره سازي و به اشتراک گذاري فايلها  , بين شما و دوستانتان در سايت ياهو است .

به طور کلي همه کساني که در سايت ياهو عضو هستند يعني مثلا يک آدرس ايميل دارند مي توانند به صورت رايگان از امکانات Yahoo Briefcase استفاده کرده و فايلهايي که دوست دارند را دراین کیف دستی قرار دهند.
بزرگترین مزيت استفاده از کيف دستي یاهو (Yahoo Briefcase) اين است که شما مي توانيد در هر زمان و هر مکاني به فايلهايتان دسترسي داشته باشد بعلاوه ساير کساني که شما آنها را به عنوان " يک دوست " معرفي کرده ايد نیز مي توانند از فايلهاي شما استفاده کنند.

حال اگر شما فايلهايي داريد که مايليد بين دوستانتان به اشتراک بگذاريد کافيست به آدرس http://briefcase.yahoo.com/ رفته و پس از وارد کردن نام کاربري و رمز عبور خود به کيف دستيتان وارد شويد .

برای ورود می توانید از این روش نیز استفاده کنید بدين صورت است که شما ID خود را در انتهاي آدرس فوق بنويسيد .مثلا اگر ID شما X1 باشد http://briefcase.yahoo.com/X1 آدرس کيف دستي شماست .

پس از ورود به این کیف دستی چنانکه تمایل داشته باشید سایر دوستانتان نیز به فایلهایی که شما در آن قرار می دهید دسترسی داشته باشند باید آنها را به عنوان دوست معرفی کنید یعنی ID آنها را وارد کنید با این کار آنها را Share کرده اید .

پس از تعریف ID دوستانتان به Briefcase آنها نیز مي تواند از فايلهاي شما استفاده کنند .

حال چگونه فایلهایمان را در این کیف دستی وارد کنیم ؟

روش قرار دادن فايل در Yahoo Briefcase بسيار ساده است ( دقیقا مانند ضمیمه کردن فایل به ایمیل ).

پس از LOGIN شدن به قسمت UPLOAD رفته و در صفحه بعد از قسمت Brows مسير فايل را انتخاب کرده و گزينه UPLOAD را کليک کنيد تا فایلها به این محل منتقل شوند .

نکته : ظرفیت Yahoo Briefcase در حال حاضر حد اکثر 30 مگابایت است .شاید در نگاه اول کمی ناچیز به نظر برسد ولی قطعا همه میدانیم داشتن چنین فضایی به صورت مجانی بر روی یکی از بزرگترین وب سرور های دنیا بسیار غنیمت است که نباید آن را از دست داد .

 

 

 

 


 

ورود و استفاده امن از ایمیلهای YAHOO

همواره سعي کنيد براي ورود امن به بخش چک ميل خود در سايت YAHOO نشاني آن بدينصورت وارد کنيد :
https://mail.yahoo.com

و به اخطار Do you want to proceed پاسخ Yes بدهید .

متوجه تفاوت امر شدید که ؟
یعنی به جای http از https استفاده کنید ( یه S اضافه کنید )

پروتکل ارتباطي https اطلاعات شما را در مبدا به کد تبديل کرده و سپس آنرا ارسال مي کند و پس از رسيدن به مقصد آنها را کد گشايي مي کند .

بدين ترتيب بسته هاي در حال عبور از شبکه همواره به صورت کد شده انتقال داده مي شوند  در اين صورت اگر شخصي بتواند در بين راه به اين اطلاعات دست پيدا کند با يک سري اطلاعات کد شده مواجه خواهد شد !

پس همواره سعي کنيد در زمان ورود به سايتهاي مهم و حساس آدرس آنها را به صورت https بنويسيد تا مستقيما به آن وصل شويد و امنيت اطلاعات شما به خطر نيفتد . خصوصا حین تغییر پسورد

 

 

 

 


آ شنا یی با انواع برنامه های جاسوسی و مخرب

SPY :
هر برنامه ای که به صورت مخفیانه و بدون آگاهی کاربر به کامپیوتر وارد  شود SPY نامیده  می شود  SPY WARE ها  می توانند  فعالیت های تخریبی  بیشماری  انجام  دهند  مثلا  می توانند شماره کارت های اعتباری و یا آدرس های ایمیل و همچنین پسورد ها و ... را استخراج کنند و تمامی اطلاعات را برای شخص نفوذ گر بفرستند.
کرم اينترنتي يا Worm :

گونه ای از برنامه هاي تخريبي کرم اينترنتي يا Worm هستند و کار اصلي آنها تخريب اطلاعات شخصي بر اساس يک الگوي خاص و مشخص مي باشد

اين گونه برنامه ها بدون اين که ردپايي از خود باقي بگذارد اطلاعات را تخريب مي کنند و در عين حال از کامپيوتري به کامپيوتر ديگر ميروند

بعضي از اين گونه کرمهاي اينترنتي بسيار بد تر از ويروس ها عمل مي کنند چون از همه موانع امنيتي به راحتي عبور مي کنند و اعمال تخريبي خود را انجام مي دهند .

اسب تروآ Trojan :

گونه دیگری از برنامه های تخریبی اسب تروآ  یا  تروجان  Trojan  می باشند این گونه از برنامه ها در ظاهر وانمود می کنند که خوب و بی ضرر اند اما در حقیقت هدف این گونه از برنامه ها خراب کردن و دزدیدن اطلاعات می باشند . اسبهای تروآ می توانند در زمان اتصال به اینترنت و یا از طریق ایمیل به سیستم وارد شوند و می توانند فایلها را حذف و اضافه ویا تغییر دهند.

سیستم مانیتور System Monitor :

سیستم مانیتور برنامه هایی خاص منظوره برای کنترل
فعالیتهای کاربران می باشند .این گونه از برنامه ها می توانند تمامی اطلاعات را از قبیل آدرسهای Email و پسورد ها و سایتهای بازدید شده و کلمات تایپ شده توسط صفحه کلید را جمع آوری کنند این گونه از برنامه ها حتی می توانند از فعالیتهای کاربران عکس برداری کرده و عکسها را بعلاوه سایر اطلاعات جمع آوری شده به آدرس ایمیلی خاص هدایت کنند .

BACK  DOOR :
گونه ای از برنامه ها که فرد تجاوز گر به جا گذاشته و امکان نفوذ مجدد را برای دستیابی بعدی فراهم می کند.

TRACE  :

یک نمونه از برنامه های جاسوسی TRACE می باشد این گونه از برنامه ها می توانند به صورتهای مختلف سیستم را تخریب کنند یعنی هم می توانند به محیط ریجستری وارد شده و یا در حافظه رم مقیم شوند ویا به درون دیسکها منتقل شوند و حتی خود را به فایلها بچسبانند و کار تخریبی انجام دهند.

علاوه بر این گروه از ابزار های تخریبی و جاسوسی گونه های دیگری ازاین قبیل ابزار ها وجود دارند که سیستم را مورد هجوم و تخریب می دهند
می توان از این گروه به ماکرو ها و EXPLOIT ها نیز اشاره کرد

 

چگونه جلوي آي دي خود در مسنجر آبي تايپ کنيم
shift+1 گرفته و در آخر alt+0160 براي اين کار نوشته خود را تايپ کرده بعد . نکته:بايد 0160 را از سمت راست کيبورد و 1 را از عدد هاي بالاي کيبورد نوشته. مثال: zendegi+(alt+0160)+shift+1 !  zendegi  که ميشود

 

 

 

 

 


چگونه بفهميد كه در   Yahoo  Mess anger با چه كساني چت داشته ايم؟!


 آيا دوست داريد به طور مثال بدون داشتن هيچ چيزي بفهميد چه كساني با چه ID هايي پشت سيستم شما به اينترنت وصل شده اند يا از اون جالب تر با چه كساني چت كرده اند!!! خب از منوي Start گزينه Run را انتخاب كنيد سپس تايپ كنيد  Regedit  پس از باز شدن پنجره ويرايشگر ريجستري به كليد زير برويد : HKEY_CURRENT_USERSoftwareYahooPagerprofiles خب چي ميبينيد؟ ليست يك سري ID كه 100% ID شما هم در بين آنها مي باشد ، بله به همين راحتي ليست تمام ID هايي كه در ياهو وصل شده اند اينجا ليست شده است خب براي اينكه بفهميم كه يك ID خاص با چه كسي چت داشته است به طور مثال من ID خودم را باز مي كنم HKEY_CURRENT_USERSoftwareYahooPagerprofilesra min_jonIMVironmentsRecent خب در پنجره مقادير مشاهده مي كنيد كه ID فردي كه با آن چت كرده ايد و اي دي خود شما قرار دارد. به طور مثال اينجا من با Yahoo Helper چت كردم : YahooHelper;ramin_jon به همين راحتي ميتوانيد يكي ديگر از ID هايي رو كه توي سيستم شما كانكت شده و با كسي چت كرده است را در بياريد.

از: farsedu.com

آدرس رومهاي ايراني ياهو

فقط رومهاي اصلي ياهو cal tures & communitycountries and cultures persian chat

هم رومهاي كاربران هم رومهاي اصلي ياهو  regiaonal asia

فقط رومهاي كاربران voice chat

چگونه كسي را از ايگنور   ignore) ) در بياوريم

براي اينكه كسي رو كه ايگنور كرديد دوباره از ايگنور در بياريد بايد از منوي login گزينهpreferences رو انتخاب كنيد.اينجا كساني رو كه ايگنور كرديد ليست كرده وهر كدوم رو كه ميخوهيد از ايگنور در بياد انتخاب كنيد و remove رو بزنيد.

ساخت پروفايل

چيزي كه خيلي مهمه ولي ۸۰٪ توجهي به اون نميكنند.
از منوهاي ياهو مسنجر login را زده وmy profile را باز كنيد.سپس creat/edit my profile را بزنيد.
بعد روي id مورد نظري كه ميخواهيد پروفايلش رو درست كنيد كليك كنيد.سپس Edit Profile Information رو بزنيد.وبه اين ترتيب موارد مورد نظر رو پر كنيد.

Real Name نام اصلي ـ Nickname لقب ـ Location در اين قسنت ir يا iran رو وارد كنيد.
Age سن ـ Gender جنسيت  - Marital Status وضعيت تاهل - Occupation شغل -
در قسمت Display Email Address انتخاب مي كنيد كه ايا ايميل شما در پروفايل نشان داده شود يا نه.
در قسمتهاي بعد علاقه منديها و اخرين خبرها در باره خودتان را بگزاريد و همچنين ميتوانيد چند تا لينك مثلا لينك سايت خودتون يا وبلاگتون.
اگر Designate this profile as an 'adult profile' رو بزنيد پروفايل شما به كسي نشان داده نميشود.
و اگر Add this profile to the Yahoo! Member  Directory رو هم علامت بزنيد پرو فايل شما وارد ليست Member هاي ياهو ميشه كه بعدا اگر كسي سرچ كرد پروفايل شما هم اگر مطابق با سرچ او بود به او نشان داده ميشه.
save   changes رو بزنيد.
در قسمت Edit Picture عكس خود را ميتوانيد وارد پروفايل كنيد.و در قسمت Edit Voice ميتوانيد صدا يا موزيك روي پروفايل قرار دهيد.
Change Page Colors هم براي تغيير رنگ پروفايل.
Create your own home page at GeoCities هم25 مگابايت فضا براي ساخت يك سايت به شما ميده همچنين اونجا مدلهاي اماده سايت رو هم داره كه ميتونيد يكي رو انتخاب كنيد و خيلي راحت سايت بسازيد و لينك اون رو توي پروفايلتون بزاريد.براي ديدن پروفايل شخص مورد نظر بايد اين ادرس رو بريد.به جاي ؟؟؟؟ بايد id شخص رو تايپ كنيد.

http://profiles.yahoo.com/

داشتن چند id ‌با هم

از منوهاي ياهو مسنجر login را زده و my profile را باز كنيد.سپس creat/edit my profile را بزنيد.
احتمالا از شما id و password خواسته خواهد شد.بعد از دادن آن وارد صفحه  ساخت ايدي خواهيد شد.creat new public profile را بزنيد.در اينجا شما ميتوانيد idمجازي خود را بسازيد.بعد از اينكه idشما قبول شد وارد my yahooميشويد اين به معني ميده كه id شما مورد تائيد قرار گرفته.
دوباره به صفحه اول باز گرديد.اكنون خواهيد ديد كه دو idداريد.اگر اينطور نيست refresh رو بزنيد.شما ميتوانيد تا ۶ id به اين ترتيب بسازيد.جلوي id  اصلي شما Default*نوشته شده.ميتوانيد يك id ديگر از بين id ها رو به عنوان اصلي انتخاب كنيد براي اين كار Make Default را كه جلوي id مورد نظر است بزنيد.
پس از پايان كار finish editig رو بزنيد.اكنون شما ميتوانيد با تمام اين اي دي ها وارد روم ها شويد. يا در يك لحظه با چند تا از انها با فرد مورد نظرتون حرف بزنيد.

پيدا كردن رومي كه شخص مورد نظر اونجا چت ميكنه

هنگام PM با فرد مورد نظر منوي فايل رو باز كنيد و Go To Chat User...رو انتخاب كنيد.بعد از دادن id مورد نظر و زدن okوارد رومي ميشويد كه فرد مورد نظرتون اونجاست.

ميتونيد از طريق منوي پايين رو كه كنار id خودتون از طريق يكidديگه كه طرف ميشناسه وارد بشيد كه طرف نفهمه شما وارد شديد.(درست كردن چند تا id مجازي )
همچنين اگر در حال pm نيستيد ولي id رو داريد ميتونيد از منوهاي ياهو مسنجر toolsyahoo chatjoin user in chat رو انتخاب كنيد.

فعال كردن فايروال(انتي هك)ياهو

ياهو مسنجر خود داراي يك فايروال ميباشد.ميتوانيد از منوي Login گزينه Privacy Setting را انتخاب كنيد و در داخل تنظيمات Connection فايروال را انتخاب كنيد.

 

 


ارسال ايميل مخفی

قسمت CC به شما اين امكان را مي دهد كه نسخه اي از ايميل تان را همزمان براي فرد يا افراد ديگري هم ارسال كنيد. براي انجام كار، كافي است آدرس هاي مورد نظر را در كادر مقابل CC وارد كنيد. آدرس هايي كه در اين قسمت مي نويسيد،

بايد با علامت (سمی كالن) از يكديگر جدا شوند.

آدرس هايي كه در قسمت هاي To و ‍CC درج مي شوند، براي همه گيرندگان قابل مشاهده اند. براي مخفي كردن آدرس ها از ديد گيرندگان ايميل، بايد آن ها را در قسمت Bcc وارد كنيد. به همين منظور در پنجره New Message، از منوي View، گزينه All Headers را انتخاب نماييد و پس از ظاهر شدن قسمت Bcc، آدرس ها را در آن وارد كنيد


 

پایان یافت تا ترفند های بعدی با ما همراه باشید

اگه ترفندی دارین در نظرات اعلام کنید تا در سری بعد اضافه کنیم

 

کپی برداری از این ترفند ها کاملا حرام و غیر مجاز میباشد و پیگرد قانونی دارد

 

کپی برداری از این ترفند ها طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرایم رایانه ای مجازات های نقدی و زندان را در بر خواهد داشت.
 

 

منبع ترفند ها:بیست ابزار

 

 

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
هدف از سایت این است که یه کمکی به وبلاگ نویسان و طراحان بشه از بازدیدتون منتشکرم
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 190
 • کل نظرات : 97
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 622
 • آی پی امروز : 22
 • آی پی دیروز : 27
 • بازدید امروز : 219
 • باردید دیروز : 42
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 261
 • بازدید ماه : 3,095
 • بازدید سال : 26,608
 • بازدید کلی : 219,943
 • کدهای اختصاصی

  پشتیبانی


  دریافت کد

  محل تبلیغات گوشه ای


  تبلیغات